Hakkımızda

2013 yılında Kurulan Bins Teknoloji Kurulduğu günden beri Mekatronik alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Tecrübeli kadrosu, teknolojik makine parkı ile inovatif düşünce yaklaşımı ile ileri teknolojili ürünleri tasarlamakta olan Bins Teknoloji kuruluşundan bu yana başta Medikal Mekatronik alanında olmak üzere pek çok yenilikçi projeye imza atmıştır.
Misyonumuz Kurulduğu günden beri ihtiyaç analizlerini doğru ve etkin şekilde oluşturan ve bu analizlerin sonuçlarına göre yenilikçi, özgün yaklaşımlarla teknolojik çözümler üreten Bins Teknoloji kullanıcı memnuniyetini ileri teknolojiyle sağlamayı misyon edinmiştir. Vizyonumuz Bins Teknoloji olarak vizyonumuz; ihtiyaç analizleri doğrultusunda yapılan ileri teknolojili mühendislik ürünlerinin tasarımı ve imalatını yüksek kalitede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmektir. Ülkemizde ve dünyada mekatronik alanda faaliyet gösteren öncü kuruluşlardan biri olabilmektir.

Ekibimiz Müşteri beklentilerini karşılmaya yönelik Proje yöneticileri, mekatronik mühendisleri, ar-ge mühendisleri, makine mühendislerinden oluşan ekip inovatif düşünce, mühendislik çözümleri odaklı ekibiyle proje kültürüne